KONST / Litografier / Färglitografi 6812285
nr 681 2285
Färglitografi
Signerad, 127/250, 73x51
Kondition: skadat glas
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 februari 2011
kl 17:54:28
250 kr
150 kr
250 kr